ERC551M0500FEEK600
DigiKeys varenummer
541-ERC551M0500FEEK600-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC551M0500FEEK600
Beskrivelse
RES 1.05M OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
1.05 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,097" diam. x 0,280" L (2,46mm x 7,11mm)