ERC55100R00BHEA500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 668
På lager: 71
På lager: 769
100 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERC55100R00BHEA500
DigiKeys varenummer
541-ERC55100R00BHEA500TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
ERC55100R00BHEA500
Beskrivelse
RES 100 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,250" L (2,39mm x 6,35mm)