ERC50976R00FEEK500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
976 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ERC50976R00FEEK500
DigiKeys varenummer
541-ERC50976R00FEEK500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC50976R00FEEK500
Beskrivelse
RES 976 OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)