ERC5032K400DEEK500
DigiKeys varenummer
541-ERC5032K400DEEK500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC5032K400DEEK500
Beskrivelse
RES 32.4K OHM 0.5% 1/10W AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
32.4 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Funktioner
Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)