ERC5014R700FEEK500
DigiKeys varenummer
541-ERC5014R700FEEK500-ND
Producenter
Producentens varenummer
ERC5014R700FEEK500
Beskrivelse
RES 14.7 OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
14.7 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Metalfilm
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,070" diam. x 0,150" L (1,78mm x 3,81mm)