CW02C100R0JE70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 499
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
100 Ohms ±5% 3,25W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW02C100R0JE70
DigiKeys varenummer
CWB-100RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CW02C100R0JE70
Beskrivelse
RES 100 OHM 3.25W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CW02C100R0JE70 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,218" diam. x 0,500" L (5,54mm x 12,70mm)