CW02BR5000JE12
DigiKeys varenummer
541-CW02BR5000JE12-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW02BR5000JE12
Beskrivelse
CW-2B .5 5% E12 E3
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
500 mOhms ±5% 3,75W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±90ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,188" diam. x 0,562" L (4,78mm x 14,27mm)