CW02B8R200JE70HE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
8.2 Ohms ±5% 3,75W Modstande til hulmontering Aksial Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW02B8R200JE70HE
DigiKeys varenummer
CW02B8R200JE70HE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CW02B8R200JE70HE
Beskrivelse
RES 8.2 OHM 3.75W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW02B8R200JE70HE Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,188" diam. x 0,562" L (4,78mm x 14,27mm)