CW02B4K700JE12HS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 1.157
Datablad
4.7 kOhms ±5% 3,75W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW02B4K700JE12HS
DigiKeys varenummer
CW02B4K700JE12HS-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW02B4K700JE12HS
Beskrivelse
RES 4.7K OHM 3.75W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW02B4K700JE12HS Modeller
Mfr
Funktioner
Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,188" diam. x 0,562" L (4,78mm x 14,27mm)