CW02B3R300JE70HS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.3 Ohms ±5% 3,75W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW02B3R300JE70HS
DigiKeys varenummer
CW02B3R300JE70HS-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CW02B3R300JE70HS
Beskrivelse
RES 3.3 OHM 3.75W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW02B3R300JE70HS Modeller
Mfr
Funktioner
Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,188" diam. x 0,562" L (4,78mm x 14,27mm)