CW02B150R0JE70
DigiKeys varenummer
541-CW02B150R0JE70TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CW02B150R0JE70CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CW02B150R0JE70
Beskrivelse
RES 150 OHM 3.75W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 Ohms ±5% 3,75W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CW02B150R0JE70 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,188" diam. x 0,562" L (4,78mm x 14,27mm)