CW010R2000KE123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
200 mOhms ±10% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW010R2000KE123
DigiKeys varenummer
CW010R2000KE123-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW010R2000KE123
Beskrivelse
RES 0.2 OHM 13W 10% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW010R2000KE123 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)