CW010910R0JE12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
910 Ohms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW010910R0JE12
DigiKeys varenummer
CW010910R0JE12-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW010910R0JE12
Beskrivelse
RES 910 OHM 13W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW010910R0JE12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)