CW0108R200JE733 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 60
Datablad
På lager: 0
8.2 Ohms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW0108R200JE733
DigiKeys varenummer
CW0108R200JE733-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CW0108R200JE733
Beskrivelse
RES 8.2 OHM 13W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW0108R200JE733 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)