CW01082R00KE733 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 43
Datablad
På lager: 0
På lager: 18
82 Ohms ±10% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW01082R00KE733
DigiKeys varenummer
CW01082R00KE733-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CW01082R00KE733
Beskrivelse
RES 82 OHM 13W 10% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW01082R00KE733 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)