CW0107R500JE12HS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
C&B/RESI
På lager: 175
Datablad
7.5 Ohms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW0107R500JE12HS
DigiKeys varenummer
CW0107R500JE12HS-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW0107R500JE12HS
Beskrivelse
RES 7.5 OHM 13W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CW0107R500JE12HS Modeller
Funktioner
Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)