CW01062R00JE73HE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
62 Ohms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW01062R00JE73HE
DigiKeys varenummer
CW01062R00JE73HE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CW01062R00JE73HE
Beskrivelse
RES 62 OHM 13W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW01062R00JE73HE Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)