CW0103R300JB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Similar
C&B/RESI
På lager: 168
Datablad
3.3 Ohms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW0103R300JB12
DigiKeys varenummer
CW0103R300JB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW0103R300JB12
Beskrivelse
RES 3.3 OHM 13W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW0103R300JB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)