CW01035R00JE73
DigiKeys varenummer
541-CW01035R00JE73TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-CW01035R00JE73CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CW01035R00JE73
Beskrivelse
RES 35 OHM 13W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
35 Ohms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
CW01035R00JE73 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)