CW0102K200JE123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 71
På lager: 0
2.2 kOhms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW0102K200JE123
DigiKeys varenummer
CW0102K200JE123-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW0102K200JE123
Beskrivelse
RES 2.2K OHM 13W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW0102K200JE123 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)