CW01025R00HB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
25 Ohms ±3% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW01025R00HB12
DigiKeys varenummer
CW01025R00HB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW01025R00HB12
Beskrivelse
RES 25 OHM 13W 3% AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CW01025R00HB12 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)