CW01020K00JE123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 83
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 211
På lager: 0
På lager: 44
20 kOhms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW01020K00JE123
DigiKeys varenummer
CW01020K00JE123-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW01020K00JE123
Beskrivelse
RES 20K OHM 13W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW01020K00JE123 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)