CW01018R00KE12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
18 Ohms ±10% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW01018R00KE12
DigiKeys varenummer
CW01018R00KE12-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW01018R00KE12
Beskrivelse
RES 18 OHM 13W 10% AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW01018R00KE12 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)