CW01015R00JE73 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
15 Ohms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW01015R00JE73
DigiKeys varenummer
CW01015R00JE73-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CW01015R00JE73
Beskrivelse
RES 15 OHM 13W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW01015R00JE73 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)