CW010125R0JB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 244
125 Ohms ±5% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW010125R0JB12
DigiKeys varenummer
CW010125R0JB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW010125R0JB12
Beskrivelse
RES 125 OHM 13W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW010125R0JB12 Modeller
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)