CW01010R00HB12
DigiKeys varenummer
CW01010R00HB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW01010R00HB12
Beskrivelse
RES 10 OHM 13W 3% AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Ohms ±3% 13W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CW01010R00HB12 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,781" L (9,52mm x 45,24mm)