CW00575R00JE73HE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 262
På lager: 0
75 Ohms ±5% 6,5W Modstande til hulmontering Aksial Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW00575R00JE73HE
DigiKeys varenummer
CW00575R00JE73HE-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CW00575R00JE73HE
Beskrivelse
RES 75 OHM 6.5W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW00575R00JE73HE Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)