CW00547R00JE12
DigiKeys varenummer
541-CW00547R00JE12-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW00547R00JE12
Beskrivelse
CW-5 47 5% E12 E3
Detaljeret beskrivelse
47 Ohms ±5% 6,5W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,22mm)