CW00536R00JE12HE
DigiKeys varenummer
541-2765-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW00536R00JE12HE
Beskrivelse
RES 36 OHM 6.5W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
36 Ohms ±5% 6,5W Modstande til hulmontering Aksial Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
CW00536R00JE12HE Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,22mm)