CW00527R00JE73 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 95
På lager: 0
27 Ohms ±5% 6,5W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW00527R00JE73
DigiKeys varenummer
CW00527R00JE73-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CW00527R00JE73
Beskrivelse
RES 27 OHM 6.5W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW00527R00JE73 Modeller
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)