CW005250R0JE73
DigiKeys varenummer
CWD-250RTR-ND - Tape & Reel (TR)
CWD-250RCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
CW005250R0JE73
Beskrivelse
RES 250 OHM 6.5W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
250 Ohms ±5% 6,5W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
CW005250R0JE73 Modeller
Mfr
Funktioner
Fugtresistent
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,22mm)