CW0051K100JE12HS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
1.1 kOhms ±5% 6,5W Modstande til hulmontering Aksial Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW0051K100JE12HS
DigiKeys varenummer
CW0051K100JE12HS-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW0051K100JE12HS
Beskrivelse
RES 1.1K OHM 6.5W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW0051K100JE12HS Modeller
Mfr
Funktioner
Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)