CW00512R00JE12HE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 200
Datablad
12 Ohms ±5% 6,5W Modstande til hulmontering Aksial Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW00512R00JE12HE
DigiKeys varenummer
541-2762-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW00512R00JE12HE
Beskrivelse
RES 12 OHM 6.5W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CW00512R00JE12HE Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,22mm)