CW005110R0JE12HE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
110 Ohms ±5% 6,5W Modstande til hulmontering Aksial Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CW005110R0JE12HE
DigiKeys varenummer
CW005110R0JE12HE-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW005110R0JE12HE
Beskrivelse
RES 110 OHM 6.5W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CW005110R0JE12HE Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)