CW00510R00JE12HE
DigiKeys varenummer
541-CW00510R00JE12HE-ND
Producenter
Producentens varenummer
CW00510R00JE12HE
Beskrivelse
RES 10 OHM 6.5W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Ohms ±5% 6,5W Modstande til hulmontering Aksial Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
CW00510R00JE12HE Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 350°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)