CSC10A014K70GEK
DigiKeys varenummer
CSC4.7KCC-ND
Producenter
Producentens varenummer
CSC10A014K70GEK
Beskrivelse
RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SIP
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4,7k Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 9 Modstandsnetværk arrays ±100ppm/°C 10-SIP
Kategori
Antal ben
10
Producenter
Vishay Dale
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
10-SIP
Modstand (Ohm)
4,7k
Leverandørs enhedspakning
10-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,990" L x 0,098" B (25,15mm x 2,49mm)
Antal modstande
9
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
±50ppm/°C