CSC08A01330RGPA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
330 Ohm ±2% 200mW Effekt pr. Element Bussystem 7 Modstandsnetværk, arrays ±100ppm/°C 8-SIP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CSC08A01330RGPA
DigiKeys varenummer
CSC330P-ND
Producenter
Producentens varenummer
CSC08A01330RGPA
Beskrivelse
RES ARRAY 7 RES 330 OHM 8SIP
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Antal ben
8
Producenter
Vishay Dale
Effekt pr. element
200mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Kredsløbstype
Bussystem
Pakke/hus
8-SIP
Modstand (Ohm)
330
Leverandørs enhedspakning
8-SIP
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,790" L x 0,098" B (20,07mm x 2,49mm)
Antal modstande
7
Højde - Monteret (maks.)
0,195" (4,95mm)
Modstand-Forhold-Drift
±50ppm/°C