CRCW251278K7FKTG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 291
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Stackpole Electronics Inc
På lager: 640
Opgradering
YAGEO
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
78.7 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW251278K7FKTG
DigiKeys varenummer
CRCW251278K7FKTG-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW251278K7FKTG
Beskrivelse
RES SMD 78.7K OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW251278K7FKTG Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)