CRCW25126R98FNTG | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | CRCW25126R98FNTG-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | CRCW25126R98FNTG |
Beskrivelse | RES SMD 6.98 OHM 1% 1W 2512 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 6.98 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CRCW25126R98FNTG Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200 |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus 2512 (6332 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |