CRCW25126K49FKEG er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Direkte
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
Panasonic Industry
YAGEO
6.49 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm