CRCW25124R02FKTG
DigiKeys varenummer
CRCW25124R02FKTG-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25124R02FKTG
Beskrivelse
RES SMD 4.02 OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.02 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW25124R02FKTG Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)