CRCW25124K99FKTG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 816
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 101
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 0
Stackpole Electronics Inc
På lager: 24.333
Opgradering
YAGEO
Panasonic Industry
Similar
Bourns Inc.
Similar
YAGEO
4.99 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW25124K99FKTG
DigiKeys varenummer
CRCW25124K99FKTG-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25124K99FKTG
Beskrivelse
RES SMD 4.99K OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW25124K99FKTG Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)