CRCW25124K70FKEG
DigiKeys varenummer
541-4.70KAFTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-4.70KAFCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-4.70KAFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25124K70FKEG
Beskrivelse
RES SMD 4.7K OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
4.7 kOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW25124K70FKEG Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)