CRCW25123R74FKEGHP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.74 Ohms ±1% 1,5W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW25123R74FKEGHP
DigiKeys varenummer
CRCW25123R74FKEGHP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25123R74FKEGHP
Beskrivelse
RES SMD 3.74 OHM 1% 1.5W 2512
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW25123R74FKEGHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)