CRCW25123R00FKEG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 2.000
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 1.500
Stackpole Electronics Inc
3 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW25123R00FKEG
DigiKeys varenummer
CRCW25123R00FKEG-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25123R00FKEG
Beskrivelse
RES SMD 3 OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW25123R00FKEG Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)