CRCW251239R2FKEGHP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
39.2 Ohms ±1% 1,5W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW251239R2FKEGHP
DigiKeys varenummer
CRCW251239R2FKEGHP-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW251239R2FKEGHP
Beskrivelse
RES SMD 39.2 OHM 1% 1.5W 2512
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
CRCW251239R2FKEGHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)