CRCW25122R20FNTG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
YAGEO
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
På lager: 342
2.2 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW25122R20FNTG
DigiKeys varenummer
CRCW25122R20FNTG-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25122R20FNTG
Beskrivelse
RES SMD 2.2 OHM 1% 1W 2512
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW25122R20FNTG Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)