CRCW25122M10FKTG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.1 MOhms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRCW25122M10FKTG
DigiKeys varenummer
CRCW25122M10FKTG-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25122M10FKTG
Beskrivelse
RES SMD 2.1M OHM 1% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CRCW25122M10FKTG Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)