CRCW25121R80FKEGHP | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | CRCW25121R80FKEGHP |
Beskrivelse | RES SMD 1.8 OHM 1% 1.5W 2512 |
Producentens standard leveringstid | 15 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.8 Ohms ±1% 1,5W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | CRCW25121R80FKEGHP Modeller |
Kategori | Funktioner Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Pakke/hus 2512 (6332 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,028" (0,70mm) |