CRCW25121R80FKEGHP
DigiKeys varenummer
541-1.80RTR-ND - Tape & Reel (TR)
541-1.80RCT-ND - Afskåret tape (CT)
541-1.80RDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CRCW25121R80FKEGHP
Beskrivelse
RES SMD 1.8 OHM 1% 1.5W 2512
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.8 Ohms ±1% 1,5W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRCW25121R80FKEGHP Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,124" B (6,30mm x 3,15mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)